6
Запобіжні заходи та протипоказання

Чи можна вакцинувати імуноскомпрометованих осіб?

1:43
Views
Перегляди
Visualizaciones
Просмотров
Zobrazení
Likes
Лайки
Me gusta
Любит
Líbí
6/10/2021

Для цієї групи вакцини вважаються безпечними, хоча імунна відповідь у таких осіб може бути нижчою, ніж у населення в цілому.

Особи з ослабленим імунітетом (у тому числі люди, які живуть з ВІЛ, незалежно від кількості CD4+ клітин) або ж люди, які отримують імуносупресивну терапію (включаючи кортикостероїди, які можуть використовуватись при лікуванні COVID-19), можуть мати підвищений ризик розвитку важкої форми захворювання COVID-19. Хоча остаточних даних про безпеку та ефективність вакцин для цих людей немає, вони можуть отримати вакцину, якщо входять в групу, рекомендовану для вакцинації, та не мають протипоказань до неї. З іншого боку, до отримання додаткової інформації, припиняти імуносупресивну терапію не рекомендується.

При використанні вакцин, які не містять живі віруси, таких як мРНК-вакцини, плазма від людей що одужали або моноклональні антитіла, які застосовуються для лікування COVID-19, не будуть протипоказанням до вакцинації, хоча для виключення втручання в імунну відповідь на вакцину, щеплення рекомендується відкласти мінімум на 90 днів.

Tags
Etiquetas
Теги
Značky

Чи можна робити щеплення мРНК-вакцинами осіб з алергією?

2:51

Чи повинна особа, у якої розвинулася алергія на першу дозу вакцини від COVID-19, отримувати другу дозу?

2:03

Чи визначена максимальна вікова межа для вакцинації?

2:05

Чи можна вводити схвалені вакцини проти COVID-19 особам з порушенням згортання крові або які постійно приймають антикоагулянти?

1:13

Чи можна вакцинувати вагітних жінок?

1:34

Чи можна вакцинувати жінок, які годують грудьми?

0:50

Коли слід вакцинуватися жінці, яка планує вагітність?

0:54

Чи є будь-які хронічні гематологічні захворювання які є протипоказанням для вакцинації від COVID-19?

2:53

В минулому я мав епізод утворення тромбів або ж в сімейному анамнезі є утворення тромбів. Чи повинен я вакцинуватись проти COVID-19?

2:04

Я користуюсь методом гормональної контрацепції (оральні контрацептиви, підшкірні імпланти, шкірні патчі або вагінальні кільця), чи потрібно припинити прийом засобів до та після вакцинації?

0:58