6
Запобіжні заходи та протипоказання

Чи можна вакцинувати вагітних жінок?

1:34
Views
Перегляди
Visualizaciones
Просмотров
Zobrazení
Likes
Лайки
Me gusta
Любит
Líbí
6/10/2021

Хоча проблеми з безпекою вакцинації вагітних від COVID-19 відсутні, немає достатніх даних для рекомендації щеплення під час вагітності. В цілому вакцинацію слід відкласти до закінчення вагітності.

В особливих ситуаціях, коли вагітні жінки входять в групу, якій вакцинація рекомендована через високий ризик зараження COVID-19 або розвитку ускладнень (медпрацівники з високим ризиком зараження, літні люди, особи з ожирінням, гіпертонією або діабетом та ін.), вакцинація може бути запропонована після оцінки її користі та ризику, з наданням інформації й отриманням інформованої згоди, що підтверджує самостійне рішення вагітної жінки пройти вакцинацію.

Перед вакцинацією робити тест на вагітність не слід. Однак якщо між двома дозами вакцинації відбудеться незапланована вагітність, другу дозу слід ввести після пологів та інформувати про це свого лікаря.

Tags
Etiquetas
Теги
Značky

Чи можна робити щеплення мРНК-вакцинами осіб з алергією?

2:51

Чи повинна особа, у якої розвинулася алергія на першу дозу вакцини від COVID-19, отримувати другу дозу?

2:03

Чи можна вакцинувати імуноскомпрометованих осіб?

1:43

Чи визначена максимальна вікова межа для вакцинації?

2:05

Чи можна вводити схвалені вакцини проти COVID-19 особам з порушенням згортання крові або які постійно приймають антикоагулянти?

1:13

Чи можна вакцинувати жінок, які годують грудьми?

0:50

Коли слід вакцинуватися жінці, яка планує вагітність?

0:54

Чи є будь-які хронічні гематологічні захворювання які є протипоказанням для вакцинації від COVID-19?

2:53

В минулому я мав епізод утворення тромбів або ж в сімейному анамнезі є утворення тромбів. Чи повинен я вакцинуватись проти COVID-19?

2:04

Я користуюсь методом гормональної контрацепції (оральні контрацептиви, підшкірні імпланти, шкірні патчі або вагінальні кільця), чи потрібно припинити прийом засобів до та після вакцинації?

0:58