01
Obecné otázky

Vysvětlení vakcín COVID-19 a očkování – Úvod

2:39
0
Views
Перегляди
Visualizaciones
Просмотров
Zobrazení
0
Likes
Лайки
Me gusta
Любит
Líbí
17/9/2021

Dobrý den a vítejte na „Vysvětlení očkování proti COVID-19“, informačním webu o vakcínách proti COVID-19, který vytvořilo WHO Spolupracující centrum pro bezpečnost vakcín v Santiagu de Compostela.

Vakcíny proti COVID-19 jsou již k dispozici a představují nejcennější nástroj proti této pandemii. Spolu s dalšími kontrolními opatřeními a individuální odpovědností za zabránění přenosu, nám umožní postupně obnovit náš normální život.

Tato webová stránka je zde proto, aby usnadnila naše společné porozumnění vakcínám proti COVID-19: jejich vývoji, charakteristikám, klinickému použití nebo jakékoli jiné relevantní otázce. Zavazujeme se sdílet spolehlivé a aktuální informace a reagovat na otázky, které by se mohly objevit.

Všechny odpovědi jsou poskytovány ve formě krátkých videí, podcastů a textu v různých jazycích buď v původním znění, nebo s titulky. Neváhejte si stáhnout, znovu použít nebo šířit všechny tyto materiály podle vašeho uvážení. Naše odpovědi jsou založeny na nejnovějších vědeckých důkazech a aktuálních doporučeních WHO.

Všichni jsme si vědomi toho, že poznání se vyvíjí velmi rychle a že budou stále vyvstávat nové otázky. Budeme se snažit, abychom tuto platformu udržovali aktuální.

Neváhejte nám poslat jakékoli dotazy týkající se vakcín proti COVID-19 a jakékoli návrhy, které by nám mohly pomoci učinit tento zdroj užitečnějším pro vás.

Doufáme, že vás tento nástroj zaujme a přispěje k lepšímu pochopení role, charakteristik a možností vakcín proti COVID-19.

Tags
Etiquetas
Теги
Značky