12
Janssen - вакцина Johnson & Johnson

Як працює вакцина проти COVID-19 - Janssen?

1:28
Views
Перегляди
Visualizaciones
Просмотров
Zobrazení
Likes
Лайки
Me gusta
Любит
Líbí
14/10/2021

Вакцина Janssen проти COVID-19 - це векторна вакцина, що складається з іншого вірусу (аденовірус 26 типу), який було змінено, щоб містити в своєму складі гени, на основі яких виробляється спайковий білок SARS-CoV-2 (спайковий, S-глікопротеїн). Це білок вірусу SARS-CoV-2, завдяки якому вірус проникає в клітини організму.

Аденовірус 26 типу - це аденовірус людини, що не здатен до реплікації. Вірус, який міститься у вакцині не викликає хвороби. Вакцинація даним, ослабленим, аденовірусом тренує організм розпізнавати вірус SARS-CoV-2 та виробляти імунну відповідь проти його спайкового білка, який допомагає запобігти захворюванню, якщо пізніше після вакцинації вірус SARS-CoV-2 потрапить в організм.

Аденовірус містить гени SARS-CoV-2 та передає їх у клітини вакцинованої людини. Після цього клітини можуть використовувати гени для вироблення спайкового білка. Імунна система людини розпізнає цей білок як чужорідний і виробляє на нього антитіла та активує Т-клітини які націлені на нього. Пізніше, якщо людина вступить у контакт з вірусом SARS-CoV-2, імунна система людини розпізнає даний білок на поверхні вірусу і буде готова захищати організм від нього.

Вакцина проти COVID-19 - Janssen:

  • містить ослаблений аденовірус, який несе гени, для вироблення спайкових білків SARS-CoV-2;
  • тренує організм вакцинованої людини для боротьби з вірусом SARS-CoV-2.
Tags
Etiquetas
Теги
Značky