10
мРНК 1273 - вакцина Moderna

Які побічні прояви пов'язані з вакциною Moderna?

2:15
Views
Перегляди
Visualizaciones
Просмотров
Zobrazení
Likes
Лайки
Me gusta
Любит
Líbí
14/10/2021

Оцінка безпеки та імуногенності вакцин mRNA-1273 від Moderna була оцінена в клінічних випробуваннях, які включали 30,400 добровольців різного віку, раси та етнічної приналежності. 82% мали ризик професійного контакту, а 22,3% мали принаймні один фактор високого ризику.

Клінічна ефективність, що спостерігається через 14 днів після введення другої дози, дозволяє припустити, що вона може запобігти захворюванню в 94,1% дорослих вакцинованих та 86,4% дорослих людей старше 65 років із супутніми захворюваннями або без них. Ефективність, що спостерігається у людей із супутніми захворюваннями та будь-якою віковою групою, становила 90,9%.

Більшість виявлених побічних ефектів були легкими або середніми, зникли через кілька днів після отримання вакцини і не відрізнялись від інших, описаних для найбільш поширених вакцин (включаючи важкі алергічні реакції). У клінічних випробуваннях найчастіше повідомлялося про біль у місці ін’єкції, яка може з’являтися в перші 7 днів після щеплення та проходити через кілька днів. Іншими побічними ефектами, про які повідомлялося протягом перших 7 днів після введення першої та другої дози, були: пітливість, еритема та підвищена чутливість в руці яку вводили вакцину, втома, головний біль, біль у м’язах, судоми, біль у суглобах, лихоманка, нудота та блювання.

Найчастіші побічні реакції які описують для мРНК вакцини-1273 від Модерна:

  • слабкі або помірні
  • зникають протягом декількох днів
Tags
Etiquetas
Теги
Značky
More videos soon...