11
Vaxzevria - вакцина Oxford-Astra Zeneca

Якими є ранні прояви подій з можливим порушення згортання крові після вакцинація про які потрібно знати людям?

1:41
Views
Перегляди
Visualizaciones
Просмотров
Zobrazení
Likes
Лайки
Me gusta
Любит
Líbí
6/10/2021

Станом на квітень 2021 року в Європі було введено понад 25 мільйонів доз вакцини AstraZeneca, а в Індії введено понад 27 мільйонів доз вакцини Covishield (вакцина AstraZeneca, ліцензована Інститутом сироватки крові в Індії). У дуже рідкісних випадках повідомлялося про незвичні події порушення згортання крові з утворенням тромбів разом з тромбоцитопенією, протягом 4–20 дня після отримання вакцини.

Важливо знати та наголошувати про такі симптоми, якщо вони виникли після вакцинації, як: задишка, біль у грудях, набряк ніг або постійний біль у животі. Крім того, будь-хто з неврологічними симптомами, включаючи сильний або постійний головний біль або порушення зору після вакцинації, або у кого через кілька днів спостерігаються кровововиливи (петехії) або синці на шкірі поза місцем введення вакцини, повинні негайно звернутися за медичною допомогою.

Tags
Etiquetas
Теги
Značky

Як працюють векторні вакцини, такі як вакцина, розроблена Оксфордським університетом та компанією AstraZeneca?

1:44

Чи є вакцина AstraZeneca (Vaxzevria) безпечною та ефективною для використання у людей 65 років і старше?

2:57

Чи безпечна вакцина Vaxzevria (Oxford-AstraZeneca)?

3:44

Чому деякі країни не повернули AstraZeneca (Vaxzevria) для застосування під час вакцинальних компаній не дивлячись на рекомендації від ВООЗ, ЄАЛЗ та інших регуляторних органів продовжити застосовувати вакцину та досліджувати потенційні побічні ефекти?

2:30

Чи були у осіб, які страждали на тромбоз із синдромом тромбоцитопенії (ТТС) після щеплення AstraZeneca (Vaxzevria), якісь супутні захворювання або фактори ризику?

1:31

Я отримав вакцину AstraZeneca і у мене болить голова – чи слід мені терміново проконсультуватися зі своїм лікарем?

1:20

Чи можуть вагітні жінки вакцинуватись проти COVID-19 вакциною AstraZeneca (Vaxzevria)?

1:10

Якщо вакцинація AstraZeneca (Vaxzevria) потенційно може бути пов’язана з рідкісними подіями порушення згортання крові, чи не буде краще почекати на іншу вакцину проти COVID-19 коли з’явиться інша вакцина?

1:50

Що це за вакцин-індукований синдром тромбозу з тромбоцитопенією (ТТС)?

2:15