11
Vaxzevria – Вакцина AstraZeneca AZD1222

Якщо вакцинація AstraZeneca (Vaxzevria) потенційно може бути пов’язана з рідкісними подіями порушення згортання крові, чи не буде краще почекати на іншу вакцину проти COVID-19 коли з’явиться інша вакцина?

1:50
Views
Перегляди
Visualizaciones
Просмотров
Zobrazení
Likes
Лайки
Me gusta
Любит
Líbí
6/10/2021

Безпечніше буде якомога швидше прийняти будь-яку вакцину, яку пропонують національні органи влади, щоб якомога раніше отримати захист від COVID-19.

Перш ніж видати дозвіл вакцині для використання в країні, національний регуляторний орган ретельно оцінює її за якістю, ефективністю та безпекою. AstraZeneca була переглянута та дозволено ВООЗ, Європейським агентством з лікарських засобів (ЄАЛЗ) та багатьма країнами світу. ВООЗ та ЄАЛЗ також нещодавно переглянули наявні дані про безпеку вакцини після введених 25 мільйонів доз у Європі, і знову дійшли до висновку, що користь вакцини перевищує будь-який потенційний ризик побічних ефектів, і що вакцина забезпечує високий захист від важких форм хвороби COVID-19.

Світові поставки вакцин проти COVID-19 поки обмежені та недостатні для задоволення попиту всіх країн. На сьогодні в більшості, якщо не у всіх країнах, неможливо запропонувати людям вибір вакцини проти COVID-19.

Tags
Etiquetas
Теги
Značky

Як працюють векторні вакцини, такі як вакцина, розроблена Оксфордським університетом та компанією AstraZeneca?

1:44

Чи безпечна вакцина Vaxzevria (Oxford-AstraZeneca)?

3:44

Чому деякі країни не повернули AstraZeneca (Vaxzevria) для застосування під час вакцинальних компаній не дивлячись на рекомендації від ВООЗ, ЄАЛЗ та інших регуляторних органів продовжити застосовувати вакцину та досліджувати потенційні побічні ефекти?

2:30

Чи були у осіб, які страждали на тромбоз із синдромом тромбоцитопенії (ТТС) після щеплення AstraZeneca (Vaxzevria), якісь супутні захворювання або фактори ризику?

1:31

Якими є ранні прояви подій з можливим порушення згортання крові після вакцинація про які потрібно знати людям?

1:41

Я отримав вакцину AstraZeneca і у мене болить голова – чи слід мені терміново проконсультуватися зі своїм лікарем?

1:20

Що це за вакцин-індукований синдром тромбозу з тромбоцитопенією (ТТС)?

2:15